Autotransports

Kompleksa kravas un vieglā autotransporta apstrāde ļauj samazināt degvielas patēriņu līdz 30%, kā arī atjaunot nodilumu, palielināt jaudu un samazināt dzinēja darbības troksni. Un tagad tas pieejams katram.

vairāk

Autobusi

Iespaido biznesa rentabilitāti, par cik samazina resursu izdevumus. Samazinās kaitīgie izmeši un iekšdedzes dzinēju izplūdes gāzes. Efekts pamanāms UZREIZ pēc apstrādes.

vairāk

Rūpniecība

Tiek apstrādāti jebkuri mezgli un mehānismi, kuros ir berze starp metāla virsmām. Izmanto: sūkņiem, reduktoriem, elektrodzinējiem, iekšdedzes dzinējiem, gultņiem un tml.

vairāk

Ūdens transports

Tehnoloģija pielietojama kā jūras, tā arī upju flotē, no nelielām jahtām un kuteriem līdz lieliem kuģiem. Energoresursu samazināšana, nodiluma atjaunošana un kā sekas, ievērojams mezglu un mehānismu kalpošanas laika palielinājums.

vairāk

Ziņas

Nedaudz video

vēl

Jauns reklāmas posteris

vēl

Apstrādāta testa mašīna SIA Kreiss

Šodien, tika veikta pirmā apstrādes stadija automašīnai DAF XF 95, 2004. gada izlaidums. Rīt tiks apstrādāta ātrumkārba un reduktors, kā arī tiks veikta noslēguma stadija dzinēja apstrādei.

vēl

Mūs visi pērk!

Šodien tika apstrādāt ceturtā fūre (autovilcējs), Latvijā pēc lieluma otrajā transporta kompānijā, kas nodarbojas ar kravu pārvadājumiem SIA „N Logistiks”. Tā rezultātā apstrādes laikā, kompānijas galvenais mehāniķis Mārtiņš Lifanovs, kā arī Volvo FH13 vadītājs atzīmēja, ka fūres dzinējs sācis strādāt ievērojami klusāk, samazinājās dūmošana, bet mašīnas iebraukšanas laikā starp apstrādēm, tika ievērotas izmaiņas transportlīdzekļa dinamikā.

vēl

Atsauksmes

Bija labi, palika vēl labāk =)

Dzinējs darbojās slikti - bija paaugstināts degvielas patēriņš, skaļš un ar pazeminātu kompresiju un līdz ar to arī jauda pazemināta. Mani ieinteresēja šī tehnoloģija, kad